spacer
spacer
Czech Hotel Promotion spacer

Uvažujete o návštěvě do České republiky? Nabízíme Vám obsáhlý seznam hotelů z celé České republiky. Ubytování pro vás najdeme, kdekoliv budete chtít, ať už je to v Praze, lázeňských městech, u jezer nebo v horách.
 Zpět na hlavní stránku Czech Hotel Promotion
spacer
image_07
 
Domovská stránkaDomovská stránka
Pokročilé vyhledáváníPokročilé vyhledávání
Obecné podmínkyObecné podmínky
OdpovědnostOdpovědnost
O násO nás
NápovědaNápověda
Mail
OdkazyOdkazy
 
 
spacer
spacer Jazyk
spacer
ceskycesky
deutschdeutsch
englishenglish
spacer
Nápověda

Jak vyhledávat

Jednoduché vyhledávání: Při jednoduchém vyhledávání se prosím vraťte na naši domácí stránku, vyberte kategorii hotelu v poli se seznamem a klikněte na místo svého pobytu pod tímto polem.
Pokročilé hledání : Při použití pokročilého hledání klikněte na ikonu "Pokročilé hledání" v levém navigačním pásu. Objeví se stránka s kritérii kategorie, město, přihláška, noci a osoby. Vyplňte všechny informace a klikněte na tlačítko Vyhledat.


Jak rezervovat?

Poté, co bude Vaše vyhledávání realizováno, si pozorně prohlédněte jeho výsledek a když si vyberete, klikněte na ikonku "Rezervuj" v horní nebo spodní části stránky, vyplňte formulář s údaji o vaší osobě a klikněte na ikonku "Odešli". Podrobnosti, týkající se Vaší kreditní karty, budou probrány individuálně buď e-mailem, telefonem nebo faxem.

Když si vyberete vhodné ubytování, můžete nám také zavolat na telefonní číslo +420-2-24990990, poslat fax na číslo +420-2-24990999, nebo e-mail na reservations@czechhotels.cz.spacer spacer image_18 © Copyright 1997-2011 Czech Hotels Promotion


Apartments in Prague | Rent Apartments in Prague
Zájezdy Paříž | Zájezdy Řím | Eurovíkendy Paříž | Eurovíkendy Řím |Lyžování v Alpách | Lyžování v Dolomitech Valid HTML 4.0 Transitional Valid CSS! Global Payments Europe