spacer
spacer
Czech Hotel Promotion spacer

Uvažujete o návštěvě do České republiky? Nabízíme Vám obsáhlý seznam hotelů z celé České republiky. Ubytování pro vás najdeme, kdekoliv budete chtít, ať už je to v Praze, lázeňských městech, u jezer nebo v horách.
 Zpět na hlavní stránku Czech Hotel Promotion
spacer
image_07
 
Domovská stránkaDomovská stránka
Pokročilé vyhledáváníPokročilé vyhledávání
Obecné podmínkyObecné podmínky
OdpovědnostOdpovědnost
O násO nás
NápovědaNápověda
Mail
OdkazyOdkazy
 
 
spacer
spacer Jazyk
spacer
ceskycesky
deutschdeutsch
englishenglish
spacer
Obecné podmínky

Čtěte prosím následující podmínky pozorně, abyste se vyhnuli případným budoucím nedorozuměním. Obecné podmínky, uvedené na konci, zde jsou kvůli Vaší právní jistotě, našim i Vašim zárukám a Vaší bezpečnosti. Ceníme si Vašeho zájmu o naše služby a uděláme vše pro to, aby Váš pobyt v České republice byl příjemný. Věnujte prosím velkou pozornost následující informaci.

Podmínky rezervace
Sazby
Všechny sazby jsou závazně uvedeny v místní měně – Kč (česká koruna). Všechny sazby uvedené v jiných měnách podléhají výměně, která je závislá na denním směnném kurzu české koruny za cizí měnu. Celková částka v cizí měně je potvrzena v čase platby.
Alternativní služby
Pokud nebude požadovaná služba dostupná, nabídneme a zajistíme Vám náhradní služby, kdykoliv to bude možné. Náhradní služba je nabízena a zajišťována v té samé nebo vyšší kvalitě jako služba požadovaná. Pokud si nemáte o náhradní služby zájem, sdělte nám to prosím.
Vouchery
Vouchery jsou vydávány a zasílány po obdržení konečné objednávky. Vouchery obsahují všechny informace o službě a musí být předloženy při registraci. Pokud budeme zpraveni o tom, že cestujete bez Voucheru, uvědomíme poskytovatele služby. Nejsme odpovědni za výlohy, způsobené chybějícími Vouchery.
Náhrady
Nároky na náhradu musí být uplatněny během 30 dnů od zpochybnění služby. Nároky musí obsahovat plnou informaci a dokumentací. Jestliže reklamovaná služba byla zaplacena kreditní kartou, musí být k reklamaci přiložena kopie výpisu z kreditní karty.
Provozní hodiny
Máme otevřeno denně 08.00 - 22.00 (8.00 - 20.00 mimo sezónu).
Platby
Platby jsou proveditelné: v hotovosti – v naší kanceláři (viz úřední hodiny) nebo při registraci, pokud to bylo oznámeno předem.
kreditní kartou (VISA-AMEX-EC/MC) – v naší kanceláři (viz úřední hodiny) nebo při registraci, pokud to bylo oznámeno předem. V době objednávky je požadována záloha za minimálně jednu noc nebo záruka kreditní kartou. Poukaz bude poslán po jejich obdržení. Číslo kreditní karty může být zasláno faxem na číslo +420-2-24990999.
Registrace
Registrace je podrobněji určena na voucheru. Registrace ve všech hotelech a apartmánech je ve 14.00.
Zrušení a změny
Zrušení objednávky v den registrace je možné pouze z vážných důvodů (nemoc, nevyhovující služby atd.). V tomto případě bude záloha vrácena v plné výši. Pro další podmínky viz tabulka storno produkty.Oznámení přijato .... před registrací
 
7+ Dni
7-4 Dni
3-1 Dni
bez ohlášení
Hotely
bez poplatku
bez poplatku
100% denní sazby
sazba za jednu noc
pronájem apartmá 1-6 dní
bez poplatku
bez poplatku
bez poplatku
sazba za jednu noc
pronájem apartmá 7-28 dní
bez poplatku
bez poplatku
sazba za 3 noci
týdenní sazba
pronájem apartmá 28+ dní
týdenní sazba
týdenní sazba
týdenní sazba
dvoutýdenní sazba

Obecné podmínky
Czechhotels Promotion si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoliv Vaši objednávku. Pokud Vaši rezervaci přijmeme, zašleme Vám e-mail nebo fax, potvrzující přijetí Vaší zakázky. Tato zpráva Vás bude informovat o tom, s kým podepíšete smlouvu. V některých případech to bude Czechhotels Promotion, v jiných třetí strana, v jejímž zastoupení Czechhotels Promotion vystupuje.
Ručíte za to, že všechny informace, které jste nám poskytli za účelem rezervace, objednávky nebo koupi zboží nebo služeb jsou správné, že kreditní nebo debitní karta, kterou používáte, je Vaše a že na ní jsou dostatečné prostředky k pokrytí účtu za služby. Jestliže se vyskytnou nějaké změny v informacích, které jste nám dodali, je Vaší povinností informovat Czechhotels Promotion co nejdříve.
Náklady za zahraniční produkty nebo služby mohou být ovlivněny kolísáním měny. Pokusíme se zajistit, aby informace, uvedené na webových stránkách, byly přesné. Nemáme však žádnou povinnost aktualizovat takovou informaci a nemůžeme zaručit, že bude bezchybná. Neneseme odpovědnost za zboží a služby nabízené námi jako agentem třetí strany nebo za jakýkoliv aspekt vztahů mezi Vámi a výše zmíněnou třetí stranou. Czechhotels Promotion nepřebírá zodpovědnost (kromě níže uvedených případů) za chyby nebo opomenutí a vyhrazuje si právo kdykoliv změnit informaci, údaje a popisy produktů a služeb, zanesených v seznamu. Uděláme vše pro to, abychom – poté co o nich budeme zpraveni - opravili chyby a opomenutí, co nejdříve to bude možné. Czechhotels Promotion nepřebírá zodpovědnost za škody nebo nároky, vzešlé z nemožnosti spustit webovou stránku, přerušení spojení při vypracovávání zakázky nebo neúspěchu při dokončení transakce. Czechhotels Promotion nezaručuje, že webová stránka není napadena počítačovým virem nebo čímkoliv jiným, co má kontaminační nebo destruktivní vlastnosti. Czechhotel Promotion také nepřijímá zodpovědnost za nepřímé nebo následné škody jakéhokoliv druhu, které by se ve smlouvě mohly vyskytnout, deliktem nebo jinak způsobeným na základě použití webové stránky nebo produktů či služeb, získaných díky webové stránce.

Czechhotel Promotion je zodpovědná pouze za přímé ztráty (s výjimkou úmrtí nebo zranění, s ohledem na něž není vázána) až do maximální výše celkové ceny produktu nebo služby, nabytých na základě právního nároku.
.
Vízum, pas a požadované očkování je vaší odpovědností a Czechhotels Promotion nebo třetí strana, dodávající produkt nebo službu, nenesou odpovědnost za neúspěch při získávání důležité dokumentace a očkování.

Inzerované ceny jsou za osobu na noc a včetně DPH, jestliže to nebylo uvedeno jinak. Autorská práva k této webové stránce náleží Czechhotels Promotion. Všechna práva jsou vyhrazena. Je zakázáno upravovat, reprodukovat, šířit, přepisovat, veřejně předvádět, reprodukovat, vydávat tiskem, licencovat, vytvářet odvozené práce, převádět nebo prodávat nějakou informaci získanou z této webové stránky. Tyto webové stránky můžete stahovat do svého osobního počítače za účelem prohlížení a tisknout pouze pro své osobní účely.

Czechhotels Promotion nepřijímá odpovědnost za obsah jakékoliv webové stránky, na níž má na svých webových stránkách uvedený odkaz, a není zodpovědná za škodu nebo ztrátu způsobenou nebo domněle způsobenou používáním nebo spolehnutím se na obsah, zboží nebo služby dostupné na takové odkazované webové stránce. Czechhotels Promotion nemůže kontrolovat takové webové stránky. Zahrnutí odkazu na takové webové stránky neznamená, že Czechhotels Promotion schvaluje obsah těchto webových stránek nebo že má jakékoliv spojení s jejich vlastníky.spacer spacer image_18 © Copyright 1997-2011 Czech Hotels Promotion


Apartments in Prague | Rent Apartments in Prague
Zájezdy Paříž | Zájezdy Řím | Eurovíkendy Paříž | Eurovíkendy Řím |Lyžování v Alpách | Lyžování v Dolomitech Valid HTML 4.0 Transitional Valid CSS! Global Payments Europe