spacer
spacer
Czech Hotel Promotion spacer

Uvažujete o návštěvě do České republiky? Nabízíme Vám obsáhlý seznam hotelů z celé České republiky. Ubytování pro vás najdeme, kdekoliv budete chtít, ať už je to v Praze, lázeňských městech, u jezer nebo v horách.
 Zpět na hlavní stránku Czech Hotel Promotion
spacer
image_07
 
Domovská stránkaDomovská stránka
Pokročilé vyhledáváníPokročilé vyhledávání
Obecné podmínkyObecné podmínky
OdpovědnostOdpovědnost
O násO nás
NápovědaNápověda
Mail
OdkazyOdkazy
 
 
spacer
spacer Jazyk
spacer
ceskycesky
deutschdeutsch
englishenglish
spacer
O Czechhotels.cz

Czech Hotel Promotion je společnost, která se specializuje na přijíždějící individuální turisty, kteří hledají v České republice ubytování.

Na trhu působíme od roku 1989. Naše databáze obsahuje více než 600 hotelů, z nichž 230 je v Praze, všechny s podrobným popisem, aktuálními cenami a bezpečným rezervačním on-line systémem.

Věříme, že každý klient si zasluhuje individuální přístup s ohledem na jeho osobní potřeby a požadavky. Vždy se snažíme pracovat co nejlépe a splnit Vaše přání a očekávání.

Uvědomujeme si důležitost zpětné vazby, proto Vás prosíme, abyste nám napsali, co si myslíte o našich webových stránkách a jaké jsou Vaše návrhy na zlepšení našich služeb.

Na viděnou v Praze!
Czech Hotel Promotionspacer spacer image_18 © Copyright 1997-2011 Czech Hotels Promotion


Apartments in Prague | Rent Apartments in Prague
Zájezdy Paříž | Zájezdy Řím | Eurovíkendy Paříž | Eurovíkendy Řím |Lyžování v Alpách | Lyžování v Dolomitech Valid HTML 4.0 Transitional Valid CSS! Global Payments Europe